Arkas Holding Personel Alımı İş Başvurusu


Arkas Holding yurt içi ve yurt dışı personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapıyor. Arkas Holding insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

Dünya üzerinde tanınan kurumlar arasında olan Arkas Holding personel alımı yapmak üzere internet üzerinde yayın yapmakta olan kariyer sayfaları üzerinden iş ilanları vermeye devam ediyor.

Arkas Holding İş İlanları 2019

Arkas Holding 1902 yılında İzmir ilimizde kurulmuştur. 1944 yılında uluslararası taşımacılık alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Ülkemizden Avrupa’ya konteyner yüklemesini yapan ilk firma Arkas Holding’tir. Arkas Holding; (Yunanistan, İtalya, Monako, İspanya, Fransa, Portekiz, Cezayir, Fas, Mısır, Suriye, Lübnan, Libya, Irak, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan) gibi ülkelerde ofisi bulunmaktadır. Bünyesinde 700’den fazla çalışana sahip olan şirket çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı da yapmaktadır.

İstihdam ettiği binlerce çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmekte olduğu sektörlerde çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürüyor. Her geçen yıl büyümeye devam eden Arkas Holding bu yıl yayınladığı iş ilanları için aşağıdaki linklere tıklayın.

 Arkas Holding personel alımı yapmak üzere yayınladığı 65 pozisyon için farklı niteliklerde personel alımı yapacaktır.  Arkas Holding insan kaynakları departmanı tarafından yönetilen personel alımları ciddi insan kaynakları uygulamaları sonucu firmaya en uygun adayları işe almaktadır. Özellikle personel alımlarında deneyimli adaylar tercih ediliyor diyebiliriz.

Arkas Holding personel alımı için yayında olan bazı pozisyonları görmek ve size uygun olan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyenler aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak Arkas Holding personel alım ilanlarına ulaşabilirsiniz.

http://kariyer.arkas.com/is_basvurusu.html

https://www.kariyer.net/firma-profil/arkas-holding-1271-2964