Aslan Yapı İnşaat Yurt Dışı İşçi Alımı


Aslan Yapı ya da tam ismi ile Aslan Yapı ve Tic. A.Ş. 1981 yılında kurulmuş olan büyük şehirlerde altyapı, üstyapı ve konut projelerinde başarı ile tamamlamış, bu faaliyetlerden edindiği bilgi (deneyim) ve tecrübelerle daha büyük altyapı, üstyapı ve konut projelerine emin adımlarla ilerlemekte olan bir firmadır.

Aslan Yapı ya da tam ismi ile Aslan Yapı ve Tic. A.Ş. 1981 yılında kurulmuş olan büyük şehirlerde altyapı, üstyapı ve konut projelerinde başarı ile tamamlamış, bu faaliyetlerden edindiği bilgi (deneyim) ve tecrübelerle daha büyük altyapı, üstyapı ve konut projelerine emin adımlarla ilerlemekte olan bir firmadır. Sorunlara kalıcı çözüm getiren anlayışıyla yüzlerce projeye imzasını atmıştır. Sermayesini sürekli olarak katlayarak günümüze gelen Aslan Yapı deneyimli  ve eğitimli personeli  ve son teknoloji makine parkı ile yoluna hızla devam eden bir durumdadır.

Geçen 37 yıl içinde firma artık sadece yurt içinde değil yurt dışında da büyük çaplı inşaat işleri yapmaktadır ki bu da yurt dışında çalışmak isteyenler için büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Firma yurt dışına götürdüğü nitelikli ve vasıflı elemanlara çok iyi maaş ve sosyal olanaklar sunmaktadır ki bu da firmanın bir başka katma değeridir. Nitekim yurt dışı işleri için yine bir iş ilanı yayınlamıştır.

Alınacak Olan Pozisyonlar

– İş Güvenliği Teknikeri,
– İnşaat Teknikeri
– Makine Teknikeri
– Şantiye Şefi

Firmanın bu alımları Cezayir isimli Kuzey Afrika ülkesinde devam eden inşaatları için alacaktır. Bu iş pozisyonları için aranan temel şartlar arasında erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,  teknikerlik pozisyonları için ilgili ön lisans bölümlerinden mezun olmak. Sabıka kaydı bulunmamak. Mesleğini yapmasına engel bir sağlık sorunu olmamak gibi temel koşullar aranmaktadır..

Başvuru Adımları

Şimdi biraz da başvuru nasıl yapılacak sorusunun yanıtını vermek gerekir ise bu çok özel firmada çalışmak isteyenler http://www.kariyer.net/aslan-yapi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c5146-p30029/ adresine girerek başvuru yapabiliyorlar.  Ama eğer  kişinin Kariyer. Net üzerinde kayıtlı üye değiller ise öne üye olmaları ön koşul. Kariyer. Net üzerinden benzer pek çok sitede olduğu gibi başvuru yapılabilmesi olanağı bulunmuyor.

Firmanın adres ve iletişim bilgileri ise şu şekildedir: Çankaya Mahallesi Cemal Nadir Sokak No: 18 06690 Çankaya/ANKARA. Telefon: +90 (312) 442 28 04 (pbx). Fax: +90 (312) 442 28 07.E-posta:  info@aslan-yapi.com.tr. Biçimindedir. Aslan Yapı yurtdışı iş ilanları incelendiğinde Cezayir’de bulunan makina parkına makine ikmal şefi alımı yapılacağı görülüyor. Yukarıda verdiğimiz linkten ilanın detaylarına ulaşabilirsiniz.