Gama İnşaat Yurt Dışı İşçi Alımı İş Başvurusu


Türkiye’nin en büyük inşaat firması olan Gama İnşaat yurtdışında yürütmekte olduğu projeleri için personel alımı yapmaya devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük inşaat firması olan Gama İnşaat yurtdışında yürütmekte olduğu projeleri için personel alımı yapmaya devam ediyor. Eğer sizde yurtdışında çalışmak istiyorsanız ve yurtdışına gitmak için her hangi bir engeliniz yoksa Gama İnşaat yurtdışı iş ilanlarını inceleyerek size uygun olan pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Gama inşaat insan kaynakları departmanı firmanın devam eden projelerindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere internet sitesi üzerinden farklı pozisyonlar için ilan yayınlamıştır. Sizde Gama inşaat tarafından yayınlanan yurtdışı iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız makalemizin devamındaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Başvuru ve İşe Alım Süreci

CV/Özgeçmişinizin bize ulaşması ile birlikte başvuru süreciniz başlamış demektir. İlk olarak bilgi ve deneyimleriniz değerlendirilmekte ve varsa aranan pozisyonlarımızla eşleştirilmektedir.

CV/Özgeçmişinizde verdiğiniz bilgiler ve deneyimleriniz doğrultusunda aranan pozisyonlar için uygun olduğunuz saptandığında, sizinle temasa geçilerek iş görüşmesine davet edilirsiniz.

Açık pozisyonlarla eşleşmeyen Özgeçmişler veritabanımızda saklanmakta, uygun pozisyon oluşması halinde adaylarla irtibata geçilmektedir.

Bu irtibat sonrası, İnsan Kaynakları uzmanlarımız adaylarla bire-bir yapılandırılmış mülakat (Structured Interview) yapmakta ve mülakat sonuçları adaylara mail yoluyla iletilmektedir.

Yukarıda firma tarafından istenen kriterleri yerine getirebiliyorsanız vakit kaybetmeden yayınlanan iş ilanları arasında size uygun olan pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz. Gama İnşaat iş başvurusu için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.gama.com.tr/tr/gama-holding/insan-kaynaklari/103