Mapa İnşaat Yurtdışı İş İlanları


Mapa İnşaat Yurtdışında işçi alımı yapacak mı?

Mapa inşaat yurtdışı iş ilanları.

MNG Şirketler Topluluğu`nun iki ana müteahhitlik şirketinden biri olan MAPA İnşaat, altyapı inşaatları konusunda uzman. Şirket termik santraller, karayolu, köprü ve tünel inşaatları, endüstriyel tesis inşaatları, sulama sistemi, baraj ve hidroelektrik santral inşaatları, pis su ve içme suyu arıtma tesisleri, betonarme silolar gibi büyük ölçekli inşaat işlerinde genel müteahhitlik hizmeti veriyor. Türkiye`de taahhüt sektöründe de pek çok alanda faaliyet gösteriyor. Yurt dışında Bulgaristan, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Katar, Libya , Suudi Arabistan ve Umman`da ofisleri bulunuyor.

Mapa inşaat Suudi Arabistan

Mapa İnşaat Suudi Arabistan’da gerçekleştirmekte olduğu önemli ve büyük içme suyu projesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip teknik ofis şefi arıyor.

Mapa inşaat Şantiye Şefi , Kalıp ustası , Proje müdürü , lojistik , Satış danışmanı , idari işler müdürü , Mimar , muhasebe uzmanı , Proje mühendisi , Üretim mühendisi , iç mimar gibi departmanlara personel aramaktadır.

Mapa inşaat İş başvurusu Nasıl Yapılır ?

Mapa inşaat doğrudan iş başvurusu kabul etmemektedir. Mapa inşaatta çalışmak için Yenibiris.com sitesine verdiği ilanlara başvurarak ve cv’nizi güncel bir şekilde ileterek iş başvurusu yapabilirsiniz. Personel alımlarında en çok dikkat edilen konulardan biriside cv nizi güncel tutmuş olmanız ve detaylı bir şekilde daha önce nerede çalıştığınız ve ne iş yaptığınızla alakalı ayrıntılı bilgi hazırlamanızdır. Gerek iş başvuru formunu doldururken gerek site üzerinden iş başvuruları yaparken cv nizi düzgün hazırlamanız sizi diğerlerinden bir adım önde kılacaktır. Çünkü yalın bir dil kullanmanız kendinizi ifade etmeniz büyük önem arz etmektedir. Eğer yeterince bilgiye sahip değilseniz İnşaat sektöründe çalışmak istiyorsanız yakınınızdaki tecrübeli birinden cv nizi doldurmak için yardım istemenizi öneririz.

Mapa inşaat MNG holdinge iş başvurusu yapmak ve personel alımlarındaki yerinizi almak için Tıklayınız.