Metag İnşaat İşçi Alımları


metag inşaat personel alımları

metag inşaat personel alımları

Metag İnşaat Firması İşçi Alımları

1967 yılında kurulan METAG inşaat, dünyanın çeşitli bölgelerinde proje ve inşaat,mühendislik işlerini başarıyla yürütmüştür.Başta Türkiye , Afganistan, Rusya, Suudi Arabistan, Özbekistan, Kırgızistan, Cibuti, Sudan ,Romanya, gibi ülkelerde profelerine devam etmektedir.

METAG İnşaatvFirmasının  yapımı tamamladığı ve sürdürdüğü projeler arasında;  Üniversite ve Eğitim Tesisleri, Adalet Sarayları,  Ofis Binaları, Hastane ve Sağlık Tesisleri, Otel ve Turizm Tesisleri, Askeri Garnizon Tesisleri, Konutlar,  İş ve Alışveriş Merkezleri, Havaalanı Terminal Binaları ve Pist/ Apron Yapımı İşleri,  Limanlar, Tahıl Siloları, Su ve Nehir Yapıları, Sulama/ Drenaj Yapıları, Sanayi Tesisleri, Yol ve Köprüler,Pompa İstasyonları ve Su Arıtma Tesisleri, Tarihi Bina Restorasyonu İşleri, gibi inşaat işlerinin projelendirilmesi ve yapımı işleri yer almaktadır.

METAG İnşaat Uluslararası inşaat ve ticaret sektörünün en tanınmış yayın organı olan ENR’nin yaptığı sıralamada “En Büyük 250 Uluslararası Müteahhit Firması” yıllardır yer almayı başarmıştır, aynı zamanda  FORTUNE dergisinde de adından söz ettirmiştir.Kurulduğu o günden bu yana ödün vermeden projelerine devam eden güvenilirlik, kalite ve insan kaynaklarına yatırım prensipleri ile büyümeye devam eden bir firmadır.

Metag İnşaat Boş Pozisyonlara İşçi Alımları

Yeni bir iş arıyorsanız doğru yerdesiniz. İnşaat sektöründeki firmalardaki iş ilanlarına ağırlık veren sitemizde Metag İnşaat Gibi Bir çok firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Metag İnşaat Personel Alımı , Metag İnşaat işçi alımı , Metag İnşaat İş İlanları , Metag İnşaat Personel Eleman Alımı , Metag İnşaat Memur Alımı , Metag İnşaat Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili bilgileri yazımızın devamından edinebilirsiniz.

Metag İnşaat İşçi ve personel alımları

Metag İnşaat boş pozisyonlara eleman alımları için yeni iş başvurularını değerlendirmeye başladı. Metag İnşaat firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Metag İnşaat fabrikasına Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Metag İnşaat Yurtdışı ve Yurtiçi projelerine yeni iş arkadaşları alacağını yayınladı. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. İnsan kaynaklarından iş başvurularını kabul ederek yeni personellere yeni iş imkânı sunmaya başlandı. İşçi alımlarında ve eleman alımlarında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda yazımızın devamını okuyarak Personel alımlarında iş başvurusunu nasıl yapmanız gerektiğini ve iş başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızın devamında bilgi edinebilirsiniz.

Metag İnşaat Eleman Alımları Hakkında

Tüm başvurularınız Metag İnşaat İnsan Kaynakları Departmanı tarafından dikkatle incelenerek değerlendirilir ve uygun olan elamanlar, başvuru sahiplerinin tercihlerine göre, uygun departman ve/veya projelere gönderilir. Bu işlem, gelecekteki istihdam ihtiyaçları için aday kaynağı olarak kullanılan CV veritabanına eklenmeden önce yapılır. İsterseniz, projelerimiz hakkında detaylı bilgi yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Merag İnşaatın Devam Eden Projeleri;

ARAMCO, Paralel Taksiyolu Uzatılması ve Cephanelik Binası, Adana Adalet Sarayı , TUİK Türkiye İstatistik Kurumu Hizmet Binası , Gebze 400 Yataklı Devlet Hastanesi , Mamak 200 Yataklı Devlet Hastanesi , Camp Lemonnier Yükleme Rampası ve Hangarları, , Garowe Havaalanı Geliştirilmesi Projesi ,  Bachelor Housing Projesi , Mezar-ı Şerif Anne ve Çocuk Sağlığı

Metag İnşaat  Personel Alımlarında devamlıolarak başvurularınızı kayıt altında tutar ve boş  pozisyonlarda ihtiyaç olduğu zaman sizinle hemen iletişime geçer. Bu sebepten cv nizi güncel tutup gerekli bilgileri tam doldurduğunuzdan emin olun. Metag personel alımlarına başvurmak için Tıklayınız.