Rönesans İnşaat Personel Alımı iş ilanları


İnşaat sektörünün tartışmasız en büyük firması olarak yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda projesi olan Rönesans Holding personel alımı yapıyor.

İnşaat sektörünün tartışmasız en büyük firması olarak yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda projesi olan Rönesans Holding personel alımı yapıyor. Yapımı devam eden projelerinin personel ihtiyacını karşılamak üzere ilan yayınlayan Rönesans Holding 2018 yılında yeni çalışma arkadaşları aramaktadır. Yurtdışı ve yurtiçinde girilen ve girilecek olan ihaleler için de 2019 yılında personel alımları devam edecektir. İnsan Kaynakları departmanı tarafından yayınlanan ilanları takip ederek bu büyük kurumun bir çalışanı olabilirsiniz. Rönesans Holding Yurtdışı projeleri ile özellikle sektörde çalışanlar tarafından çok yakından takip edilen bir firma konumundadır. 

Rönesans Holding Türkiye başta olmak üzere Suudi Arabistan, Libya, Irak, Avusturya, Azerbaycan, Katar, Ukrayna, Türkmenistan ve Rusya gibi ülkelerde faaliyetlerini sürdüren Rönesans İnşaat Orta Doğu ve Kuzey Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu gibi bir çok ülkeyi hedef olarak belirlemiştir. Bu ülkelerde yapılması planlanan bir çok proje için çalışmalarına devam etmektedir. Yurtdışında çalışmak isteyen adaylar ilan sayfasını takip ederek uygun olan pozisyonlara anında başvuru yapabilirler.

Rönesans Holding İnsan Kaynakları Politikası

“Doğru İşe Doğru İnsan” seçilmesi ile kurumsal başarıya ulaşılabileceği Rönesans Holding, bir işveren olarak da bu ilkesinin çalışanlarının kişisel başarısı için de önemli olduğunu biliyor. Rönesans; çalışanlarının, eğitim, bilgi, tecrübe ve yetkinlikleri doğrultusunda doğru işte çalışmaları sayesinde iş tatmini, motivasyon ve gelişim sağlayabileceklerine inanıyor. 

Rönesans İnşaat İş İlanları

⇒ Şantiye Şefi
⇒ Cephe İşleri Şefi
⇒ İnce İşler Kısım Şefi
⇒ Kalite Kontrol Müdürü
⇒ İnşaat Mühendisi
⇒ Kamp Amiri

Rönesans İnşaat yayınlamış olduğu iş ilanlarına başvuruları almaya devam ediyor. Rönesans İnşaat Yurtdışı iş ilanı adı altında yayınlanan iş ilanlarını takip etmektense en doğru bilgiyi alabileceğiniz yer firmanın iş ilanlarını yayınladığı sayfadır. Kendi sayfasında güncel personel alımı olduğunda hangi pozisyon için ilan açılacaksa sitesinde bulunmaktadır. Bundan dolayı Rönesans yurtdışı iş ilanlarını sitesinde inceleyebilir, eğer size uygun iş ilanı bulunmaması halinde ise özgeçmişinizi şirkete yine site üzerinden gönderebilir ve şirketin size dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz.

http://www.isbilgileri.com/haber/ronesans-insaat-personel-alimi-is-ilanlari-1046.html

https://goo.gl/1ZbtYf