Yenigün İnşaat İş Başvurusu


Yenigün İnşaat İş Başvurusu ve İş İlanları 2019

Yenigün İnşaat firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Yenigün İnşaat yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Yenigün İnşaat iş ilanları mevcuttur.

İşe alım sürecinde yaşanan seçme ve yerleştirme uygulamalarının amacı kurum kültürüne ayak uydurabilecek doğru adayların seçilebilmesini sağlamaktır. Yenigün İnşaat Personel Alımı seçme ve yerleştirme sürecinde ayrımcılığa yer vermeden, şirketin vizyon ve misyonunu uygun şekilde yürütebilecek, çalışılan alanda tecrübeli ve teknik donanıma sahip adaylar arasından yapmayı hedefler.

Yenigün İnşaat iş ilanları ihtiyaç duyulan dönemlerde şirket sosyal medya hesaplarından veya aracı kurumlar vasıtası ile duyurulur. Adayların doğru işlere yönlendirilmesi aşamasında yetkinlik bazlı personel alımı çalışmaları insan kaynakları, ilgili bölüm yöneticileri ve çalışılacak alandaki yetkililer ile birlikte yapılır. İş ilanları sonucunda ön değerlendirmeden geçen adaylar mülakata davet edilir.

İş başvurusu sürecinde aranan pozisyon ve adayın niteliklerinin doğru eşleşmesi büyük önem taşır. İnşaat sektöründe kaliteli, tecrübeli ve bilgili personel bulunması oldukça zordur.

İşçi alımı çalışmalarında adaylar yapacakları iş tanımına uygun olarak bazı teknik testlere tabi tutulabilir. İşe başlamadan önce adaylar yapacakları iş hakkında bilgilendirilir ve eğitimlerden geçirilerek yeterlilikleri artırılmaya çalışılır. Personel ihtiyacı, seçimi ve çalışma sürecinde işe doğru nitelikleri taşıyan personel alımı hem iş hem işçi verimliliği açısından büyük önem taşır.

Başvurmak için tıklayın.