YURTDIŞI İNŞAAT USTASI ARAYAN FİRMALAR


Yurtdışına inşaat işçisi götüren firmalar 2019 yılının son dönemlerinde de farklı pozisyonlarda işçi alımına devam etmektedir. Yurtdışında çalışmak isteyen inşaat ustaları son yıllarda yurtdışına işçi götüren firmalar sayesinde yurtdışında çalışma imkânına kavuşmaktadır. Hızlı bir şekilde gelişmekte olan Azerbaycan, Katar, Fas, Kırgızistan, Dubai, Irak, İran, Suudi Arabistan gibi ülkeler inşaat sektöründe Türk yatırımcılara fırsat vermektedir. Türk yatırımcılarda farklı pozisyonlarda yer alan inşaat ustalarını ve inşaat işçilerini yurt dışına çalıştırmaya götürerek daha iyi şartlar altında çalışma imkânı sunmaktadır.

Yurtdışı inşaat işçisi götüren firmalar

İnşaat sektörüne dair yurt dışında ihaleler kazanan yatırımcılar, Türkiye’ de ki çalışanlara fırsat vermek için inşaat ustaları götürmektedirler. Yurtdışında çalışmak isteyen inşaat işçileri de yurtdışı inşaat ustası arayan firmalar konusunda araştırmalar yaparak iletişime geçmekte ve hayallerine bir adım daha yaklaşmaktadırlar. Bu noktada yurtdışına yatırım yapan ve yurtdışına inşaat işçisi götürecek firmalar hakkında örnekler verecek olursak:

– Sembol inşaat,

– Ora inşaat,

– Summa inşaat,

– Enka inşaat,

– Yüksel inşaat,

– Procons inşaat,

– Cengiz inşaat,

– Rönesans inşaat,

– Gama holding

Bu şirketler belirli aralıklarla internet üzerinde ki bazı platformlardan işçi alımı ilanı yayınlamakta ve başvuru formu ile başvuru şartlarını da eklemektedirler. Verilen ilanlar arasında size uygun bir pozisyon varsa başvuru formunu indirerek kendi bilgilerinize göre doldurarak gerekli iletişim adreslerine iletmeniz yeterli olacaktır.