Evde Etiketleme İşi ile Para Kazanmak


Evde Etiketleme İşi Yaparak Para Kazanın

Evde etiketleme işi iş veren firmaların özellikle de fason iş vermek amacıyla yaptıkları bir yöntemdir. Bu işe ev hanımları bir dikiş makinesi ile başlıyorlar. Ek gelir elde etmek isteyen kişilere ilan ve birebir başvuru yapan firmalar bu iş karşılığında verdikleri ücretler piyasanın biraz altında oluyor. Bu yüzden evde etiketleme işinde az kazanmak gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Evde etiketleme işi daha çok İstanbul’da yapılıyor. Merter ve çevresi tarafından verilen işlerde internetten rastlamanız pek mümkün değil. Firma ve şirketler için bu işi yapan fason atölyelere başvurursanız işi daha çok alabilme imkanınız bulunabilir.

Evde boş zamanlarında çalışarak ek gelir sağlamak isteyen ev hanımlarına yönelik işler oldukça fazla. Önemli olan size en uygun işi bulmak ve bir an önce çalışmaya başlamak. Evde hiç sermaye harcamadan yapacağınız işlerden biri de etiketleme işidir. Herkesin kolaylıkla yapabileceği bu iş özellikle ev hanımları için oldukça uygun.

Etiketleme işi, bir ürünün üzerine o ürünle ilgili bilginleri gösteren etiketlerin takılması olarak özetleyebiliriz. Eğer dikkat ettiyseniz giysilerin üzerinde artık birçok etiket mevcut. Bu etiketler ürüne dikilmeyen ve çeşitli yöntemlerle (ip, firkete gibi) ürüne monte ediliyor. Siz de evinizden hiçbir sermayeye ihtiyaç duymadan etiketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Bu işi yapabilmek için özellikle konfeksiyon üretimi yapılan (İstanbul, Bursa, İzmir gibi) bölgelerde yaşıyor olmanız gerekiyor. Yani giysi üretilen yerlere ne kadar yakınsanız bu işi yapma olanağınız o kadar artar. Etiketleme işinde ne kadar hızlı çalışırsanız kazanacağınız para da o oranda artar.