Tetratürk 2022’de işçi alımı yapacakmı?2022 Ocak Tetratürk Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik iş ilanları elemanci.com’da. 2022 Ocak ayında yayınlanan Tetratürk Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik firmasına ait işkur onaylı açık iş ilanlarına elemanci.com üzerinden erişebilir ve iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz!

Tetratürk Uluslararası Mühendislik ve Müşavirlik hakkında bilgi için yazımızın devamını okuyunuz.

Tetra Endüstriyel ve Teknik Sistemler Sanayi ve Dış Tic. A.Ş., 1992 yılından beri, “Proses Kontrol ve Endüstriyel Otomasyon, Çevre Kirliliği İzleme ve Kontrol Sistemleri” konusunda satış, servis, eğitim, teknik danışmanlık ve anahtar teslim laboratuvar hizmetleri vermektedir. 

Sektör lideri olan şirketimiz, kaliteden ödün vermeyen rekabetçi anlayışı çerçevesinde odağına müşteriyi alır. Sanayi gelişimini desteklerken, çevreyi ve insan sağlığını korumanın temel görevimiz olduğuna inanarak; 25 yıllık uzman mühendisliğimiz ve kurumlara özel çözümlerimizle verimliliği arttırıcı, çevre dostu, sürdürülebilir ve son teknoloji çözümler sunmaktayız.

İstanbul’da bulunan merkez ofisimiz 350m2 satış, 750m2 depo ve servis alanından oluşmaktadır.  90m2 elektronik atölye, 200m2 mekanik atölye, 200m2 montaj alanımız mevcuttur. İstanbul haricinde İzmir’de de bir satış ofisimiz bulunmaktadır. Bu noktalarla birlikte; İzmit, İzmir, Kırıkkale ve Batman illerinde de şantiyelerimiz vardır.

Yaklaşık 100 kişiye ulaşan satış ve servis ekibimizin tamamı üniversitelerin ilgili mühendislik fakültelerinden veya meslek yüksekokullarından mezundur. ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulayan şirketimizin başarısındaki en önemli etkenler, teknolojik altyapı, iş gücü, satış öncesi ve sonrası teknik hizmetleridir. Yetişmiş ve kaliteli iş gücünün en önemli ayırt edici özelliklerimizden biri olduğunun bilincinde olarak, sürdürülebilir bir büyüme yaratabilmek için, çalışanlarımızın yeteneklerinin gelişimine yatırım yapmaktayız. Oluşturulan eğitim ve gelişim politikası kapsamında, teknik uzmanlıklarımızla ilgili gönüllü eğitmenlik gruplarımız sayesinde tepeden uca tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini ve performanslarını geliştirme çalışmaları yürütüyoruz.

Tutkuyla ve işimize olan inançla hareket ediyoruz. Bu kurumsal kültür, tüm iş ortaklarımıza ayırt edici, uzun vadeli ve özellikli geliştirmeler sağlamamız konusunda bizi teşvik etmektedir. Bu nedenledir ki temsilcisi olduğumuz bazı dünya markası firmalar, Türkiye civarı çevre bölgelerdeki servis ve devreye alma işlerini de tamamen Tetra’ya emanet etmişlerdir. 

Firmamızın ana faaliyet konusu proses kontrolü ve analiz ekipmanlarıdır. Bu kapsamda firmamız yurt içinde ve yakın komşu ülkelerdeki endüstriyel kuruluşların çözüm ortağı olmuştur. Türkiye’nin tek rafinerisi olan Tüpraş, pek çok projesinde firmamızı tercih ettiği gibi, beş yıldan bu yana, periyodik bakım, arıza bakım ve onarım anlaşması yaparak, rafinerilerinde bulunan 1000’e yakın analizörü firmamıza emanet etmiştir. Yine petrol işleme konusunda Türkiye devi olan Petkim pek çok projesini firmamız ile gerçekleştirmektedir.

Proses kontrolü ve analizörleri konusunda diğer güçlü olduğumuz alan da enerji santrallerinde su&buhar numune alma ve analiz sistemleri kurulumudur. Firmamız bu konuda Türkiye’deki ilk sistem entegratörü olarak, marketin % 80’ine sahiptir.  

Tetra’nın bir diğer ana faaliyet konusu da hava kalitesi kontrol sistemleridir. Kurulduğu günden beri kamu ve özel sektörde pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Çevre Bakanlığı ile süregelen bir çok projede beraber çalışmakta olan firmamız, 2015 yılında imzalamış olduğu 55 adet hava kalitesi istasyonu kurulumu projesi ile bugüne kadar bu alanda tek bir sözleşmede yapılan en büyük projeye imza atmıştır. 

Firmamızın en büyük avantajı kaliteli iş gücü, dinamizmi ve cesaretidir. Müşterilerimizi ortağımız olarak görür ve onların ihtiyaçlarına en ekonomik ve akılcı çözümlerle yaklaşırız. “En iyi reklam müşteri tavsiyeleridir” düşüncesiyle çıktığımız bu yolda müşterilerimizle uzun ve sürdürülebilir işbirlikleri yaratarak sağlam temelli ilişkiler kurmaktayız. 

Açık Pozisyonlar

Teknisyen ve Teknikerler Tüpraş İzmit Rafinerisi ve Tüpraş Kırıkkale Rafinerisinde Saha Analizör Cihazları Bakım, Onarım ve Kalibrasyon İşlerinde TETRA A.Ş. adına istihdam edilmek üzere aşağıda özellikleri tanımlanan personeller aranmaktadır.

Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik, Kimya, Petro Kimya bölümlerinden mezun,
Tercihen İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYINIZ


Elektrik-Elektronik-Fizik ve Kimya Mühendisleri Tüpraş İzmit Rafinerisi ve Tüpraş Kırıkkale Rafinerisinde Saha Analizör Cihazları Bakım, Onarım ve Kalibrasyon İşlerinde TETRA A.Ş. adına istihdam edilmek üzere aşağıda özellikleri tanımlanan personeller aranmaktadır.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
Erkek adaylar askerliğini yapmış.

İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYINIZ