Yurt Dışına Eleman alan Türk Şirketler


Yurt Dışına Eleman alan Türk Şirketler

Yurt Dışına Eleman alan Türk Şirketler

YURTDIŞI ELEMAN ve İŞÇİ ALIMI YAPAN TÜRK İNŞAAT FİRMALARI

BuradaYurtdışına eleman alan Türk inşaat firmalarının iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Yurtdışında faaliyet gösteren birçok türk inşaat şirketi eleman alımı yapıyor tabiiki bunlardan bazıları firma olarak büyük oldukları için eleman ve işçi alım sayıları da otamatikman çok fazla oluyor. Peki yurt içinde ve yurtdışında eleman alımı yapan Türk İnşaat firmaları hangileridir bir bakalım: Söz konusu inşaatlarda çalıştırılmak üzere eleman arayan ve inşaat işçisi alımı yapan büyük şirketlerin başında RÖNESANS İNŞAAT,YAPI MERKEZ İNŞAAT,UKRA İNŞAAT, VARYAP, SUR YAPI, BULUT İNŞAAT, Fİ YAPI, ENKA İNŞAAT, LİMAK İNŞAAT ve TEKNİK YAPI geliyor. İnşaat sektöründe ise en fazla işçi-eleman alımı yapılan şehir İstanbul olarak gözüküyor.

Yurtdışına eleman götüren firmaların iş ilanlarını yurtdışı eleman kategorisinden inceleyebileceğiniz gibi diğer internette bulunan iş ve kariyer sitelerinden de güncel iş ilanlarını inceleyebilir, başvuru şartları nelerdir öğrenebilir uygun ve açık pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

İNŞAAT ELEMANI ve İŞÇİ ALIMLARI

Yurtdışında güçlü ve büyük işlere imza atan inşaat firmaları bu yıl için de istikrarlı kararlar alarak yeni eleman alımlarına devam edecekler. Bilindiği gibi en fazla inşaat işçisi alımı yapılmış olan şehirler . İstanbul, Ankara,İzmir, Bursa ve Antalya. Bu değişmeyecek ve bir sonraki dönemde bu iller başı çekecekler. İnşaat alanında iş arayan arkadaşlarımızın bu şehirlerde şanslarının daha yüksek olduğu görülüyor.

ENKA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI
Türkiye başta olmak üzere Orta Doğu, Afrika; Batı ve Doğu Avrupa; Rusya Federasyonunda İş merkezleri, otoyollar, plazalar, fabrikalar vb inşaat projeleri ile faliyetini yürütmektedir. Enka inşaat işçi ve yurtdışı eleman alımı.

BULUT İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI
Bulut inşaat Türkiye’nin dünyadaki nüfusunun ilk 10 ülke arasına girmesi genç nüfusun korunması için sosyal donatılarıyla daha kaliteli yaşam alanları oluşturmayı kendine misyon edinmiştir.

LİMAK İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI
Bugün yaklaşık 5000 kişiye istihdam olanağı sağlayan LİMAK İNŞAAT, her geçen gün büyüyen sermayesi ve makine parkı ile ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.2018 Limak inşaat işçi ve yurtdışı eleman alımı.

Fİ YAPI ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI
Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen FİYAPI A.Ş. yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.2018 Fi Yapı yurtdışı işçi ve eleman alımı.

RÖNESANS İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI
Türkiye’nin en büyük 2. uluslararası müteahhidi konumundadır. ENR (Engineering News Records) 225 Uluslararası Müteahhitler listesinde 2007 yılında 61′inci, 2008 yılında 68′inci, 2009 yılında 85′inci, 2010 yılında 75′inci, 2011 yılında ise 69′uncu sırada yer almıştır. Rönesans İnşaat’ın projeleri bağımsız kuruluşlar tarafından birçok uluslararası ödüle layık görülmüştür. 2018 Rönesans inşaat yurtdışı işçi ve eleman alımı.

UKRA İNŞAAT ELEMAN VE İŞÇİ ALIMLARI
Ukra İnşaat’ın tüm projelerinde Türkiye ve dünyanın en önemli uzmanları, mühendisleri, mimarları görev aldı. Ukra İnşaat gerçekleştirdiği tüm projelerde çevreye uyum prensibine hakimdir. Ukra İnşaat teknelojisinin en üst olanaklarını doğanın verdiği huzur ve uyumla harmanlar. Ukra İnşaat’ın hedefi değer yaratan herkese kazandıran bir marka olarak büyük projelere imza atmak başarıyı ona güvenen insanlarla paylaşmayı ilke olarak benimsemiştir. Ukra İnşaat 2018 işçi eleman alımı.

Şu bağlantı da ilginizi çekebilir.