Evde sabun işi yaparak ne kadar para kazanırım?


Evde sabun paketleme işi

Evde sabun işi yaparak ne kadar kazanmak mümkün?

Evde sabun işi yaparak ayda ortalama 3000 TL kazanabilirsiniz. Evet yanlış okumadınız evde sabun paketleme işi yaparak ayda ortalama olarak 3000 TL kazanmanız mümkün!

 

Siz de evinize ek gelir sokmak istiyorsanız evde sabun paketleme işi yaparak ayda 3000 TL’ye kadar para kazanma şansınızı değerlendirebilirsiniz.

 

EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ NASIL OLUYOR?

 

Evde sabun paketleme işine başlamak için bu işi organize eden yerlere giderek toptancılarından veya üretici firmalardan sabun paketleme işi istiyorsunuz. Firmalar size bazen doğrudan bazense evinize belirli sayılarda sabun gönderiyor. Yaklaşık 10 ile 15 Bin arasında bir sayıda size sabun ve malzeme teslim ediyorlar.

 

Sizlere paketlemenin nasıl olacağının yöntemlerini size göstererek o şekilde sabunların paketlenmesini istiyorlar. Bu işlem ilk başlayanlar için başlarda zor gelebilir. Çünkü bu iş için biraz el kabiliyeti el pratikliği oluşması gerekiyor. Ancak zamanla el mahareti kazanacağınızdan daha çok paketleme yapmaya başlayacaksınız. Bu da kazanacağınız paranın daha da artacağı anlamına gelmektedir.

 

Evinizden dışarı çıkmadan evde yapacağınız sabun paketleme işi ile ayda kazanabileceğiniz minimum rakam 3000 Türk Lirası olmakla birlikte işin kolaylığı da dikkat çekmektedir. Bu işin kolaylığı evinizde sadece size verilen paketler ile sabunları kutulara yerleştirerek adet bazında para kazanabilirsiniz.

 

Evde sabun paketleme işi ilanları ve bu iş talebini yaratan bu firmalar genellikle adet başına para ödedikleri için burada önemli olan konu günde kaç adet sabun paketleme işi yapabileceğinizdir. Adet başına ortalama 10 kuruş ödeyen firmalar evlere günlük veya haftalık olarak sabun paketleme işi vermektedirler. Eve aldığınız paketleme işlerini düzenli,dikkatli ve daha hızlı bir şekilde yaparsanız gelirinizde hemen hemen 3000 TL’yi geçecektir.

 

Şöyle düşünecek olursak gün içinde evde yapacağınız ortalama 1000 adet sabun paketlemenin size ayda kazandıracağı minimum para 2,000 – 2,500 TL olurken ortalama 3,000 TL civarlarına para kazanabilirsiniz.

Sabun paketleme işi ve diğer yapabileceğiniz işler için bu makalenin altına yorumlar yazabilirsiniz. Cep Telefonu  gibi özel bilgilerinizi burada yazmamaya dikkat etmelisiniz. Bu yorumlara sadece ne tür bir iş yapmak istediğinizi ve bulunduğunuz yeri belirtirseniz, bu yorumları okuyup gören firmalar ve toptancılar sizinle iletişime geçecektir.

 

Bu yazılara yapacağınız yorumlarda, sizlere iş verme vaadiyle önden para isteyen ve çeşitli şüpheli davranışları olan kişilere kesinlikle güvenmeyin. Sizlere bu işi verme vaadiyle para isteyen kişilere kesinlikle ödeme yapmayın ve dikkate almayın. Bu sabun paketleme işleri için en sağlıklı iş alma yöntemi, bulunduğunuz bölgedeki sabun fabrikalarına veya toptancılara, firmalara gitmektir. Bur firmalara gittiğinizde paketleme işi dışında başka işleride görüp yapabiliceğinizi düşünürseniz o işlere de başvuru yapabilirsiniz.